עורך דין גירושין

טיפים עבור בחירת עורך דין לענייני גירושין

האם אתה מתכוון להתגרש ? האם את רוצה להתחתן ולהבטיח את זכויותיך ? האם אתה רוצה לערוך הסכם ממון? קיימת אלימות במשפחה? רוצה לאמץ ילד?כל הנושאים האלו ואחרים קשורים לתחום דיני משפחה. מחפש עורך דין העוסק ב דיני משפחה ? המקום המתאים לחפש עורכי דין העוסק בתחום דיני משפחה הוא כאן באתר שירות 10. בחירת עורך דין גירושין או העוסק בתחום דיני משפחה הוא לא עניין של מה בכך ותעריף המחיר של כל עורך דין לגירושין שונה ותלוי במוניטין ובוותק כמו גם האינטליגנציה הרגשית של עורך דין גירושין.

בחרנו עבורכם מספר עורכי דין שישמחו לתת מענה בתחום דיני משפחה.


מהם דיני משפחה?

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה שכיחה של גירושין.הסטטיסטיקה מדברת על אחד מכל שלושה זוגות שמתגרשים,תופעה זו קיימת בכל העולם וסביבה ישנן הרבה יצרים אולם תחום דיני משפחה כולל נושאים רבים ומגוונים בהם:

גירושין
תביעת מזונות
גניבת זרע
קביעת משמורת ומשמורת משותפת על ילדים
הסדרי איזון משאבים
הסכם ממון,ערכית הסכם ממון וחשיבותו
ירושות
ידועה בציבור
אימוץ ילדים
חטיפת ילדים

ניתן לקבל מענה והצעות מחיר בנושאים הרשומים מעלה ע"י מיטב עורכי הדין העוסקים בתחום דיני משפחה.


עצות לבחירת עורך דין לענייני דיני משפחה או עורך דין גירושין

כיצד נבחר עורך דין העוסק בתחום דיני משפחה מתאים לפתרון בעייתך ?במדינת ישראל יש למעלה מארבעים אלף עורכי דין ולכן בחירת עו"ד משפחה מתאים או העוסק בתחום דיני משפחה יכולה להיות השפעה מכרעת להצלחה או לכישלון ההליך המשפטי, בטרם נקבל הכרעה הנה לפניכם מספר עצות שימושיות לגזור ולשמור.

יש לוודא כי עורך דין משפחה שאנחנו מתעדים לבחור יהיה בעל כל התעודות המתאימות בהתאם לחוק! ישנם אנשים אשר מציגים עצמם כ עורכי דין אולם אין הם עורכי דין מוסמכים ויכולים לגרום לנזק רב ולהוצאות מיותרות לכן וודאו עם מולכם עורך דין מוסמך ע"י בקשת רישיון עו"ד.
.
בחירת עורך דין המתמחה בתחום דיני משפחה. עורכי דין יכולים לטפל בכל תחום של עריכת דין פלילי, רשלנות רפואית, דיני משפחה, פשיטת רגל, מקרקעין,ביטוח, מיסוי ועוד. אין איסור על עורך דין לייצג אדם בכל תחום אולם רצוי כי בחירת עו"ד תתבצע בהתאם למומחיותו, תחום ההתמחות בו עורך הדין צבר ניסיון ואין זה התיק הראשון השני או השלישי של אותו עורך דין. אין איסור לטפל בתיקים שאינם בתחום התמחותו של עורך הדין אבל עדיף עורך דין וותיק שלא יתגלח על חשבוננו עורך דין העוסק במשפחה חייב בידע משפטי ואף באינטליגנציה רגשית מיוחדת שכן במקרים רבים אשר מטופלים על ידו דורשים "פירוק" מטענים.

קבלו רשימת ממליצים על אותו עורך דין העוסק בענייני דיני משפחה בו אתם מתכוונים לבחור זו לא בושה ותמיד יכול לעזור לנו לגלות פרטים נוספים על עורך הדין .

בהנחה ובחרנו משרד עורכי דין העוסק בתחום גירושין הרי שאז חשוב לדעת עוד בשלב הבחירה באותו משרד מי יהיה עורך הדין שיטפל בתיק.לעיתים הפגישה הראשונית נעשית עם שותף מתוך כוונה "לסגור עסקה" ולאחריה עובר הטיפול למתמחה במשרד או לשותף זוטר והטיפול בתיק מבחינה מקצועית יכול להסב לנו נזק או אמור להיות לא מטופל מבחינה מקצועית גבוה ולכן רצוי שנדע מראש מי אמור לטפל בנו לאחר בחירה במשרד.ברוב המקרים יש תעריף שונה לטיפול בתיק וזאת כתלות במי עורך הדין שיטפל פיזית בתיק שלנו.

סיכום שכר טרחת עורך דין משתנה ע"פ סוג ואופי התיק.בתיק אשר סיכום שכר טרחה יעשה לפי שעות נסו לקבל אומדן כמה זמן מעריך עורך דין משפחה את שעות הטיפול בתיק וקבעו או נסו לקבוע סכום מקסימום לחיוב. לעיתים מחושב סכום שכר הטרחה באחוזים מסכום ולכן שאפו לקבוע אחוז נמוך ככל האפשר.

קשר עם עורך הדין ,כימיה טובה עם עורך דין חשובה מאוד לבחירה בעורך דין מסוים שכן הוכח כי כשיש אינטראקציה טובה בין עורך דין ללקוח תוצאות התיק טובות יותר.

פסקי דין לענייני דיני משפחה לוקחים זמן קצר יחסית יש להתאזר בסבלנות כמו גם להיות גמישים ולהתפשר מחוץ לבתי המשפט עם סכום הפיצוי מקובל עלינו, עורך דין טוב ידע להגיע להסכמי פשרה טובים אז וודאו שיש אחד כזה לידכם.

לפני בחירת עו"ד רצוי לקבל מספר חוות דעת כמו ברפואה ארבעה רופאים שמונה דעות ולכן יש להיוועץ עם מספר עורכי דין העוסקים ב דיני משפחה כדי לקבל תמונה ריאלית לגבי סיכויי הצלחה בתיק.ייעוץ עם מספר עורכי דין יכול לתת לנו אינדיקציה לגבי סכום שכר הטרחה אותו נצטרך לשלם וטוב לקבל מספר הצעות מחיר כדי לראות היכן אנחנו נופלים ובהנחה ובחרנו עו"ד מסוים הרי שזה יכול להוות כלי מיקוח להורדת שכר הטרחה.

קבל ייעוץ מהיר ובחינם מעורך דין המומחה לתיקי גירושין