הובלות

טיפים לבחירת חברת הובלות

כיצד בוחרים חברת הובלות?

רובנו עוברים דירה מספר פעמים בחיינו, וידוע כי תקופת המעבר יכולה להיות קשה ומאתגרת מאוד. אנו אוגרים חפצים רבים במשך השנים, ולעתים אנו מבינים זאת רק כאשר עלינו להיסחב מדירה לדירה עם כל רכושנו. מפאת הלוגיסטיקה המסובכת הכרוכה בכך, כמו גם העובדה כי חשוב לנו להפקיד את חפצינו בידיהם של אנשים אמינים, חשוב מאוד להשקיע בבחירת חברת הובלות איכותית. ישנו חברות הובלה רבות, ולעתים תכופות האפשרויות הרבות יכולות להיות מבלבלות מאוד. כיצד אנו יכולים לדעת שמדובר בחברה אמינה, אשר תעביר את חפצינו בבטחה לדירה החדשה? כיצד מוצאים את המחיר המשתלם ביותר? בכדי לקבל הובלה איכותית, עליכם לבצע מחקר בטרם קבלת ההחלטה הסופית. הדרך הטובה ביותר לבחור שירותי הובלה הינה באמצעות המלצות, רצוי מאנשים עליהם אתם סומכים בעיניים עצומות. חברים, קרובי משפחה ועמיתים יכולים להמליץ לכם על חברות העוסקות בתחום של הובלת דירות, הובלות קטנות או כל סוג אחר של הובלה. אפשרות אחרת הינה לחקור את הנושא באמצעות האינטרנט, שכן ישנם אתרים רבים המציעים השוואת מחירים והצעות שונות לעבודות הובלה. אך ראשית כל, עליכם ללמוד מעט על עולם ההובלות ועל האפשרויות השונות העומדות בפניכם.

הובלת דירה או כל דבר אחר הוא אינו משחק ילדים ויש לסמוך על מקצוענים אשר יובילו את חפציכם בצורה הבטוחה ביותר ולכן חשוב שחברת ההובלות תהיה מקצועית בכדי ששלב העברה יעבור בצורה חלקה ומושלמת.

 

חשוב מאוד למסור כמה שיותר מידע מדויק לחברת ההובלות בעת הזמנת השרות כגון:

1. תכולת הדירה ומיקומה

2. פירוט תכולת המוצרים וכמויותיהן

3. לדעת האם יש צורך בפירוק ובהרכבה של הרהיטים

4. מתי התאריך הרצוי להובלה.

 

לפני העברה חשוב מאוד להכין מספר דברים כגון:

1. לפני הובלה של דירתכם עדיף שמוצרים או תכשיטים יקרי ערך יהיו בידכם.

2. ציוד בתוך ארונות או שידות חייב להיות ארוז ומוגן מפני שבירה.

3. כלי חרס וכלי מטבח רצוי לארוז באריזות קטנות ולעטוף היטב את הכלים השבירים בנייר אריזה או בעיתונים ולרשום "שביר" על האריזה.

 

אחסנה, הובלה ומה שביניהם

יום המעבר לדירה חדשה הינו מרגש ומלחיץ בו זמנית, ורובנו פשוט רוצים "לגמור עם זה". אך פעמים רבות עלינו לצאת מדירתנו הקודמת בטרם ניכנס לדירה החדשה, ובמקרים אלה אנו זקוקים לשירות אחסנה לחפצינו. ישנם מחסנים רבים בהם ניתן לאחסן את חפציכם עד אשר תוכלו להיכנס לביתכם החדש, ולכן אין סיבה לדאוג. שירותי אחסנה כוללים לרוב גם שירות הובלה למחסן, אשר מסייע לשמור על החפצים היקרים שלכם. כאשר יגיע הרגע בו סוף סוף תוכלו להיכנס לדירה החדשה, תוכלו לבחור חברה המספקת שירותי הובלות בירושלים, הובלות בתל אביב, הובלות במרכז או בכל מקום אחר ברחבי הארץ. את ההחלטה יש לקבל גם על בסיס מוניטין, אך כמובן, המחיר הינו שיקול משמעותי. זכרו כי המחיר מושפע במידה רבה מכמות החפצים, מס' הקומות בביתכם, נוכחותה של מעלית וכו'. כמו כן, ישנם שירותי הובלות (כגון הובלות סטודנטים) המעניקים הנחות לקבוצות אוכלוסיה שונות, ומומלץ לנצל עובדה זו אם מתאפשר לכם.

 

שירותי אחסון

יש חברות הובלות המפעילות מערך שלם של שירותי אחסון ומספקת פתרונות מושלמים לכל סוגי החפצים שיש ברשותכם. חברות הובלות, מעבירות ומאחסנות תכולות של דירות, משרדים, חפצים בודדים ועוד. אחסנת דירה או כל דבר אחר הוא אינו משחק ילדים ויש לסמוך על מקצוענים אשר ידאגו לחפציכם בצורה הבטוחה ביותר ולכן תצטרכו לבחור חברה שקיים אצלה ציוד רב ומשוכלל הכולל מנוף הרמה, סולמות מיוחדים כל זאת בכדי ששלב העברה והאחסנה יעבור בצורה חלקה ומושלמת.

חשוב מאוד למסור מידע מדויק לחברת ההובלה בעת הזמנת שרותי אחסנה כגון:

1. פירוט תכולת המוצרים וכמויותיהן

2. לדעת האם יש צורך בפירוק ובהרכבה בעת של האחסנה.

3. מתי התאריך הרצוי לאחסנה ועד מתי.

 

שירותי אריזה

אריזת תכולת דירה, משרד או כל דבר אחר תמיד כרוך בהתמודדות עם הרבה משימות בטווח קצר. חברות הובלות המציעות שירותי אריזה צריכות רק כמה שעות ספורות בשביל לחשוב ואף לבצע את המשימה עבורכם.

עובדים מנוסים יתכננו, יארזו ויימינו את חפציכם בצורה הנוחה ביותר על מנת שהמעבר יעבור בצורה החלקה והמשולמת ביותר.

שירותי האריזה בחברת הובלות כוללות את הדברים הבאים:

1. מיון חפצים לפי החדרים בבית \ עסק \ משרד

2. אריזת ציוד שביר ואחסנתו במקום בטוח בשלב המעבר.

3. רהיטים, ציודים מורכבים יפורקו על ידי אנשי מקצוע ויותקנו במקום החדש.

4. ציודי מחשב יארזו על ידי הלקוח.


העברת דירות – הובלות קטנות ופריטים בודדים

אך מעבר לקטגוריות הכלליות אליהן יש להתייחס בעת בחירת חברת הובלות, חשוב לזכור כי ישנם סוגים רבים ומגוונים של שירותי הובלה. הובלת דירות הן סוג פופולארי מאוד, שכן מדובר בתהליך המתרחש לעתים תכופות וכרוך בהעברה של חפצים רבים. אך גם אם אתם עוברים דירה, עליכם לדעת האם אתם זקוקים לשירותי העברת דירות רגילים או שמא תפיקו תועלת מהובלות קטנות. אם אתם גרים בחדר אחד (בין אם מדובר בדירת חדר או בדירה עם שותפים), סביר להניח כי אתם זקוקים להובלות קטנות. סוג זה של הובלות מתאים גם אם אתם זקוקים לשירות הובלת פריטים בודדים (כגון תנור, מיטה וכו').

עם זאת, ישנם סוגים שונים של הובלות להם אתם עשויים להזדקק עבור חפצים מסויימים, כגון פסנתרים, למשל. הובלות פסנתרים דורשות מיומנות וציוד מיוחד, אשר יעניקו לפסנתר שלכם את היחס המגיע לו. כל פסנתרן מקצוען או חובבן יודע כי הפסנתר הינו רכוש יקר, הן מבחינה כספית והן מבחינה רגשית, ובאמצעות הובלות פסנתרים מקצועית תוכלו לוודא כי לא נגרם כל נזק לרכוש היקר לכם מכל. כמו כן, בהובלות פריטים רגישים נוהגים להשתמש בשירות הובלות מנוף, אשר מאפשרות לכם להעביר את החפץ ללא פגיעה או שינוי תנוחתו. הובלות מנוף משמשות מובילים גם כאשר הפריט גדול מדי בכדי להיכנס דרך הדלת, ולכן מדובר בשירות חשוב בעת הובלת פריטים בודדים ורהיטים גדולים.


העברת משרדים ובתי קרקע

להעברת משרדים ובתי קרקע יש הרבה במשותף, שכן מדובר במקומות בהם נאגרים לרוב חפצים ורהיטים רבים. משרדים מכילים מערכות שונות, רהיטים ומסמכים אשר כולם בעלי טבע רגיש מאוד, ובבתי קרקע (בניגוד לדירות) אנשים נוטים להשתקע במשך שנים ארוכות ולכן לצבור מגוון רחב של חפצים. לכן, חשוב מאוד להקפיד לבחור שירות הובלה מקצועי ומיומן המתמחה בסוג זה של הובלות.

שירותי העברת משרדים מקצועיים יעניקו לכם למעשה שירות הכולל אריזה, פירוק רהיטים, פירוק והרכבת מערכות ממוחשבות ועוד, כאשר התהליך כולו שם דגש על שמירת המצב הקיים. כמו כן, העברת משרדים איכותית מבטיחה לכם אובדן מינימלי של שעות עבודה, שכן ההובלה מתבצעת בהדרגתיות. באמצעות שירות העברת משרדים, תוכלו להבטיח כי המעבר המלחיץ ממקום עבודה אחד לאחר לא יפגע באיכות או בהספק העבודה ויאפשר לכם לחזור לסדר היום הרגיל שלכם במהרה.

העברת בתי קרקע כרוכה אף היא בפירוק רהיטים רבים ואריזת חפצים, כאשר שירות הובלות המתמחה בתחום זה מציע לכם אנשי מקצוע אשר יבטיחו לשמור על שלמותם של חפציכם. סבלים מקצועיים יעבירו את הרהיטים שלכם וירכיבו אותם מחדש בבית החדש, מבלי שתרגישו כלל את פירוק הרהיט. הובלת רהיטים כרוכה בידע רב, ולכן חשוב מאוד לבחור את בעלי המקצוע הנכונים אשר יסייעו לכם לעבור לבית החדש ולהתחלה החדשה.