עיצוב ופיסול הגוף


מדריך עיצוב ופיסול הגוף:

   

עיצוב ופיסול הגוף

          מה זה LPG ?

טיפים עבור עיצוב הגוף 


עיצוב ופיסול הגוף

זה נשמע קצת לא מציאותי אך מסתבר שיש אפשרות להקפיא את הזמן. בעידן המודרני אנחנו רצות ממקום למקום, כל הזמן בתנועה, אוכלות מה שאנחנו רוצות, חשופות למתח ולדאגות, במרוץ אינסופי אחר השעון שאינו עוצר ואפילו לא לרגע ובדרך אנחנו שוכחות דבר אחד, את עצמנו.

זה קורה בפתאומיות. רגע לפני אירוע חשוב או דייט עם מישהו הורס במיוחד. אנחנו מביטות במראה ולא מצליחות לזהות את הדמות שמשתקפת אלינו. מתי לעזאזל הספקנו לגדול ככה. מה קרה לבגדי הערב שרק לפני שנה גרמו לכולם לסובב ראשים ולבקש טלפונים.

אל ייאוש יש פתרון!

רגע לפני שאתן מחליפות את המלתחה שלכן ומחליטות להגיש קורות חיים למשרת דוגמנית למידות גדולות, דעו לכן כי יש פתרון אולטימטיבי שיחזיר אתכם לגזרה שלכם ואפילו בתוך מספר שבועות. בתכנית אינטנסיבית המשלבת בין תזונה נכונה לבין טיפולי LPG שיסייעו בהמסת הצלוליט, הצרת היקפים ומיצוק העור.


מה זה LPG ?

טכנולוגיית ה-LPG פותחה לפני כעשרים וחמש שנה על ידי מדען בשם לואיס-פול גיוטה, שגילה כי גלים אלקטרומגנטיים בשילוב פולסים חשמליים במינון עדין גורמים לתאי השומן בגוף בדיוק את אותו האפקט הנגרם להם בזמן פעילות גופנית. כך שלמעשה במהלך טיפול LPG חווה המטופלת יתרונות זהים לפעילות גופנית וזאת ללא כאב, ללא מאמץ ובצורה אינטנסיבית המראה תוצאות תוך זמן קצר ולעיתים אפילו באופן מיידי.

איך זה עובד?

הסיפור הוא מאוד פשוט. הטיפולים נמשכים בתדירות של 1-4 פעמים בשבוע. כל מה שאת צריכה לעשות הוא לשכב על המיטה. במהלך הטיפול תעבור המטפלת עם המכשיר באזורים שונים בגוף. זמן הטיפולים והתכנית הכוללת תותאם לכל מטופלת באופן אישי. יתכן שהמטפלת תבקש ממך להתהפך מהגב לבטן ואולי גם לצדדים. בתוך חצי שעה תבצעי פעילות גופנית המשתווה לשעות בחדר כושר וזאת מבלי לקום מהמיטה.


זה באמת עובד?

כולנו כבר יודעות כי אימון גופני בהחלט משפיע על הרזיה, אך בנוסף לפעילות גופנית, כדי להגיע לתוצאות, יש להקפיד על תזונה בריאה ומאוזנת. אי הקפדה על דיאטת הרזיה במהלך הטיפולים יעקבו את התוצאות ויתרה מכך, אכילה מופרזת במהלך הטיפולים תמנע מהטיפול להצליח ואף תגרום לתוצאה הפוכה מהמטרה המקורית.


למי זה מתאים?

טיפולי הLPG מתאימים לכל אישה המעוניינת לבצע שינוי במראה החיצוני שלה. הטיפולים מתאימים לכל אישה מגיל שש עשרה ומעלה. מדובר בטיפול אידיאלי בפרט עבור נשים שאין להן אפשרות, מסיבה כזו או אחרת, לבצע פעילות גופנית באופן עצמאי.


זה כואב?

הטיפול אינו כואב ולהפך, מדובר באחת השיטות הנעימות לפיסול ועיצוב הגוף. הגלים האלקטרומגנטיים ממריצים את מחזור הדם וגורמים לגוף תחושה של עונג. במקביל, בשל העובדה שהגוף מתאמץ, מופרשים למוח תאי אדרנלין ואנדורפינים הגורמים תחושות סיפוק, אושר ועליה משמעותית במצב הרוח. בשונה מפעילות גופנית, גם לאחר הטיפול לא תרגישו כלום. הגלים עובדים על תאי השומן באופן ישיר מבלי להשפיע על השרירים. כך שאתן יכולות לשכוח מהתכווצויות, שרירים תפוסים וכל דבר שמנע מכן לעשות ספורט עד עכשיו.


מה אני צריכה את זה, אני כבר עושה פעילות גופנית?

אז זהו שכן! פעילות גופנית מצוינת להורדה במשקל ולשמירה על אורח חיים בריא. אך את "נקודות התפוז" שמשאירות בלוטות הצלוליטיס, אף מכשיר גושר או תרגיל ספורטיבי לא יצליחו להעלים. הדרך היחידה להעלים אותן היא על ידי טיפולים אינטנסיביים הנוגעים ישירות בתא השומן, כמו טיפולי LPG.


כמה נשים כבר ניסו את זה?

מדובר בשיטה ייחודית שהשפיע על מאות אלפי נשים בכל העולם, והגשימה עבורן חלום ענקי והוא להשיג את הגוף המושלם שהן תמיד רצו לעצמן. אל תוותרי על החלום הזה לעולם, את יכולה להגשים אותו ואפילו בתוך שבועות ספורים. זה הזמן לקבוע פגישת ייעוץ ולהתחיל בשינוי.


טיפים עבור עיצוב הגוף

מומלץ לעשות עד 300 דקות שבועיות של אימון אירובי.

ניתן לשלב כמה תרגילי אירובי שונים באימון על מנת לגוון ולגרות שרירי גוף שונים.

בזמן האירובי ניתן להגביר את הקצב לקצב גבוה במיוחד לזמן קצר, כדקה או שתיים. המטרה היא להגביר את הדופק ולשרוף קלוריות

אם יש לכם מגבלות רפואיות כלשהן, וודאו לשתף בכך את המאמן האישי שלכם. זאת על מנת שיוכל להתאים לכם אימון מתאים עבור עיצוב הגוף.