הצרת היקפים

מדריך הצרת היקפים

אידאלים שונים של יופי מחייבים אותנו להיות רזים וחטובים. מצד אחד, מציעים לנו החיים בעולם המערבי שפע של מזון, ומצד שני נדרשים גברים ונשים לשמור על גזרתם, ולהיות דקיקים וחטובים כמו דוגמנים במגזין. בתחום אסתטיקה רפואית קיימים חידושים רבים, המציעים סיוע בתהליך של הרזייה, חלקם באמצעות ניתוחים פלסטיים כמו שאיבת שומן או הצרת קיבה, וחלקם לא פולשניים, כמו הצרת היקפים באולטרה סאונד או בלייזר.


דיאטה מהירה – ניתוח הרזיה הצרת קיבה:

השיטה הנפוצה לדיאטה מהירה, הכוללת התערבות כירורגית היא הצרת קיבה בטבעת. בשיטה זו מתקינים טבעת בחלקה העליון של הקיבה, המאטה את מעבר המזון ויוצרת תחושת שובע מוקדמת. המטופלים חשים הפחתה בתיאבון באופן מיידי, וכך יורדים במשקל באופן מהיר. החיסרון הוא שעדיין יש צורך לשמור על תזונה בריאה, ולהימנע ממאכלים עתירי שומן וסוכר, כלומר אין קסמים, וגם כאן יש צורך במשטר תזונה נכונה. יש להדגיש כי כל התערבות פולשנית חייבת להתבצע על ידי מומחה לכירורגיה פלסטית, רופא מנוסה ומיומן.


חיטוב הגוף – הצרת היקפים סוגי טיפולים:

רבים מוצאים עצמם, גם לאחר תהליך ארוך של דיאטה ופעילות גופנית מאומצת, עם מצבורי שומן עקשניים באזורים כמו בטן, ישבן או ירכיים. הצרת היקפים היא טיפול ממוקד, המסייע בעיצוב הגוף, ומטפל באופן ממוקד במצבורי שומן באזורים מוגדרים. עוד מסייעים טיפולי המסת שומן במיצוק העור, וביצירת אפקט מתוח, ללא כל התערבות כירורגית ניתוחית.


הצרת היקפים בלייזר:

המסת שומן בלייזר מתבצעת בהרדמה מקומית, בתהליך שבו מוחדר הלייזר אל שכבת העור העליונה, ממיס את השומן, ויוצר מחדש קולגן בעור. ייצור הקולגן מעניק מראה מוצק ואפקט של מתיחה, ללא דימום וללא התערבות ניתוחית. הטיפול מתאים עבור המסת שומן כמעט בכל אזור, כולל פנים, והשומן המומס בלייזר מסולק מן הגוף דרך מערכת הלימפה. מחיר הצרת היקפים בלייזר תלוי באזור המטופל והמספר הטיפולים הנדרש.


טיפול הצרת היקפים אולטרה סאונד:

טיפול זה מתבצע על ידי העברת המכשיר על פני העור, תוך חימום קל של אזור הטיפול. המטופל לא חש כאב, ולכל היותר מופיעה תחושת עקצוץ החולפת בתום הטיפול. המטופל נדרש לבצע פעילות גופנית בת עשרים דקות למשך יומיים אחרי הטיפול, לצורך עידוד ניקוז השומן. שיטה זו מתאימה לכל אזור בגוף, ומחירה נקבע לפי האזור המטופל ולפי מספר הטיפולים הנדרש לתוצאה מושלמת.

הצעת מחיר בקליק להצרת היקפים