עיצוב סנטר

מדריך עיצוב סנטר

ניתוח עיצוב סנטר הופך להיות אחד הניתוחים הפלסטיים הנפוצים בתחום ניתוחי פנים, מתוך הבנה שהרמוניה מושלמת של תווי הפנים תלויה רבות בצורת הסנטר. לעתים קרובות מתבצע ניתוח עיצוב סנטר יחד עם ניתוח פלסטי באף, לשם קבלת סימטריה מושלמת. ניתוח סנטר מאפשר להבליט סנטר נסוג או סנטר קטן מדי, להקטין סנטר בולט מדי, לקצר סנטר ארוך, להרים סנטר נפול וליצור פרופורציה לכל סנטר שאינו מקיים הרמוניה עם עצמות לחיים ועם שאר חלקי הפנים.


למי מתאים ניתוח עיצוב סנטר?

הניתוח מיועד לכל אדם בריא, המבקש לשפר את מראה פניו, וליהנות מסנטר מעוצב ואסתטי. ניתוח סנטר לצעירים מומלץ ביותר מעל גיל שמונה עשרה, מכיוון שהוא מסייע בשיפור הביטחון העצמי, ומראה השתל היציב אינו משתנה עם השנים. ניתוח עיצוב סנטר לנשים נפוץ במידה רבה בקרב הפונות אל המנתח הפלסטי, כמו גם ניתוח עיצוב סנטר לגברים. סנטר בעיצוב אישי אינו חלום רחוק, ומחירו הממוצע נמוך ממחיר ניתוחים פלסטיים אחרים.


ניתוח סנטר – מה עושים בעצם?

ברוב המקרים הפנייה היא לשם תיקון סנטר נסוג, היוצא מראה לא מחמיא לפנים. ניתן למלא את הסנטר באמצעות שתל סיליקון, או באמצעות חומר הנקרא ביו אלקמיד. ביו אלקמיד הוא חומר רך, בטוח לשימוש ומאושר על ידי ארגון ה-FDA האמריקני. הניתוח מתבצע בהרדמה כללית או בהרדמה מקומית, בהתאם לדרישת הלקוח ובתיאום עם הרופא המטפל. הסיכון היחיד בניתוחי סנטר הוא היווצרות של זיהום במקום ההזרקה, אולם בידיים מיומנות של רופא מנוסה התוצאות המושגות מדהימות. יתרונו של הביו אלקמיד הוא האפשרות לשאוב אותו בחזרה במקרה של מילוי יתר.


ניתוחי הקטנת סנטר:

ניתוחים אלו יכולים לכלול שיוף קל עצם הסנטר (הלסת התחתונה) במקרים הקלים, או של חיתוך רקמת העצם בהתאם למראה המבוקש. ניתוח זה מתבצע בהרדמה כללית בלבד, ונמשך כמה שעות. לאחר הניתוח תיתכן נפיחות או דימומים שיש צורך בניקוזם, וכן תידרש ביקורת אצל הרופא המנתח לשם הוצאת התפרים.


איך מחלימים מניתוח סנטר?

כמו בכל ניתוח אחר, יש סיכון של דימומים או זיהומים. מקרים אלו נדירים וניתנים לטיפול מהיר. במקרה של שטפי דם או נפיחויות, תהליך ההחלמה יארך כשבועיים. במהלך השבועיים שלאחר הניתוח יש להימנע ממזון קשה ולשמור על היגיינת הפה. תפרי אחיזה המשמשים לקיבוע השתל יוסרו לאחר כשבוע. ניתוח סנטר נחשב לניתוח עם תהליך החלמה קל ביחס לניתוחים פלסטיים אחרים.
 

הצעת מחיר בקליק לעיצוב סנטר