הסרת שיער - כל השיטות:

בעבר לא היו קיימות שיטות להסרת שיער לצמיתות. הטיפול בשיער המיותר כלל גילוח או מריטה בשעווה או בחומרים כמו סוכר מומס. בכל אחת מן השיטות הללו שב השיער וצמח, ולא ניתן היה ליהנות מעור חלק לאורך זמן, לא כל שכן לצמיתות. כיום, עם התפתחויות טכנולוגיות חסרות תקדים בתחום הסרת השיער, ניתן לפנות אל מכוני הסרת שיער, וליהנות מטיפולי הסרת שיער לצמיתות, ללא כאבים, במחירים הוגנים ביותר.
קיימות מספר שיטות הסרת שיער לצמיתות, המביאות לתוצאות מדהימות של השמדת עד 80% מכלל השיער המיותר, ומאפשרות ליהנות מעור חלק לאורך שנים.לפני הסרת שיער לצמיתות: 

השיער המיותר נמצא על גופינו כשריד אבולוציוני, ולמעט שערות האף שמטרתן לסנן את האוויר שאנו נושמים, אין לשער הגוף כל תכלית. אידאלים של יופי מחייבים גוף חלק למשעי, ללא שיער מיותר, אצל גברים ונשים גם יחד. מידת השיעור תלויה בגורמים רבים, והעיקרי שבהם הוא גנטי. לפני כל החלטה להסיר שיער בלייזר או בכל שיטה אחרת, יש לבקר אצל רופא. אמנם, שיעור יתר מסיבות של חוסר הורמונלי מתקיים אצל אחוזים בודדים באוכלוסייה, אולם אם אכן קיימת הפרעה הורמונאלית השיער ישוב לצמוח, וטיפולי הסרת השיער יהיו ללא תועלת.
 

מי יכול להסיר שיער? מאיזה גיל מותר להתחיל? 

באופן עקרוני, הסרת שיער לצמיתות מתאימה למי שקיים בגופו איזון הורמונלי. בגיל ההתבגרות, שבו ההורמונים משתוללים, רוב הסיכויים שגם שיער מטופל ישוב לצמוח. אצל בנות הנטייה היא להתחיל בטיפולים כשנתיים לאחר קבלת המחזור בפעם הראשונה, ואצל בנים מגיל שמונה עשרה ומעלה. למרות זאת, הורדת שיער אצל ילדים מתקיימת במקרים של שיעור קשה הגובה מחיר נידוי חברתי, כמובן רק לאחר התייעצות ברופא. עבור נשים בהיריון מומלץ להימנע מטיפולי לייזר או קרן אור. מחקרים לא הוכיחו כי קיימת סכנה לנזק בעובר, אבל ההימנעות היא מטעמים של זהירות יתר.


הסרת שיער בלייזר לגברים, הסרת שיער בלייזר לנשים:

כאמור, גם גברים וגם נשים לאחר גיל ההתבגרות פונים אל הורדת שיער בלייזר, באזורים שונים של הגוף. אצל גברים פופולרי במיוחד לבקש טיפולי הסרת שיער בגב, בחזה ובצוואר. נשים נוטות לקבל טיפולי הסרת שיער בלייזר ברגליים, בידיים, בפנים, בקו הביקיני ובכל אזור שבו מופיע שיער מיותר.
הסרת שיער בלייזר מתבצעת בתהליך של חימום זקיק השערה באמצעות קרן הלייזר. החימום גורם לזקיק להתייבש, וכך מושגת השמדה של מקור התזונה של השערה, מתחת לפני העור. השערה נושרת, ולאחר כמה טיפולים מושמד הזקיק, ואין צמיחה מחודשת של שיער.


הסרת שיער במכשיר IPL - INTENSE PULSE LIGHT

בשיטה זו נשלחות קרני אור בעוצמה משתנה אל הפיגמנט שנמצא בשורש השערה, וגורמות לחימום ולייבוש של הזקיק (השורש). מכשיר IPL מאפשר לכוון את העוצמה בהתאם לצבע העור ולצבע השיער, וכך להשיג תוצאות של עד 80% היעלמות שיער, ללא פגיעה בעור כגון כוויה או עקצוץ וללא כל כאב. מכשיר IPL שייך לדור החדש של מכשירי הסרת שיער, המאפשרים טיפול גם בעור כהה במיוחד, ובשיער בהיר. מכשיר קוסמטי להסרת שיער, הנמצא גם הוא בשוק הסרת השיער הוא מכשיר SHR, הדומה בפעולתו למכשיר IPL.כמה עולה להסיר שיער?

מחירי
הסרת שיער בלייזר משתנים ממכון למכון, וישנם מכונים המקיימים הסדרי תשלומים והנחות עבור חברי קופות החולים. המחירים משתנים גם בהתאם לאזור המטופל בגוף. לפני כל החלטה חשוב לקבל מספר הצעות מחיר, ולוודא כי במכון שבו אנו בוחרים עובדים מטפלים שעברו הכשרה ראויה, וכי המכון נתון לפיקוח רפואי.

 

   
   
   

 

קבל הצעת מחיר מהירה ובחינם!