דף הביתדילים חצי מחירדיל קופוןהצעת מחיר בקליקאודותינושירות לקוחות
התחברהירשם
המקום שבו נפגשים עסקים אמינים ולקוחות מרוצים!

ביטוח קטנועים


מחפש ביטוח קטנועים?

חסכו זמן וכסף, עד 5 הצעות מחיר

חסכו בין 20%-35% ממחיר השוק!

קראו חוות דעת עבור בעלי מקצוע מומלצים

בצעו השוואת מחירים בין המקצוענים שלנו

לאופנוע


טיפים עבור ביטוח קטנועים:

הטענה הרווחת של נהגי הקטנועים והאופנועים היא שהביטוח שהם משלמים יקר עד מאד, בהשוואה לביטוחי הרכב. המציאות עם זאת, היא שקטנועים מעורבים יותר בתאונות דרכים בכלל ובתאונות דרכים קטלניות בעיקר. הרכב הדו גלגלי יציב פחות על הכביש מאשר חברו בעל 4 הגלגלים, הוא מושפע יותר מפגעי מזג האוויר ורב הנהגים עליו הם צעירים- ז"א חסרי ניסיון. אז איך הפך הקטנוע לפופולארי כל כך?


כמו דג במים

לקטנוע יש יתרון גדול בניוד בכבישים. אחרי הכל מדובר על כלי רכב קטן במיוחד, שמשתחל לו באלגנטיות בין כל המכוניות העומדות בפקקים, עד שעות לעיתים. אם כי מדובר על "להידחס" בין מכוניות, מה שלעצמו מסוכן, הרי שרב התאונות המשמעותיות לא קורות בעת התקדמות זו. התאונות האמיתיות קורות בעת הנסיעה, בעיקר נסיעה מהירה, כמו בכבישים מהירים. חלק מהאופנועים לא מותאמים לכבישים כלל והנם אופנועי שטח, לכן מחירם בביטוח יהיה שונה בתכלית ממחיר ביטוח קטנועים רגילים.


זול זול ושוב זול

מדובר על כלי תחבורה זול, זול יותר מהרכב. בסכום בו ניתן לקנות רכב מקרטע, בעל וותק של 15 שנה ויותר על הכביש, שיבקר כל יומיים במוסך, אפשר היום לקנות קטנוע חדש מהניילונים. גם עלות התפעול של האופנוע זולות ביחס למכונית, הוא זולל הרבה פחות דלק ויכול להוזיל את הוצאות הדלק שלכם באחוזים נכבדים. אפילו אם לוקחים בחשבון את מחיר ביטוח קטנועים, שהינו כביכול יקר, עדיין מדובר על עסקה כלכלית משתלמת עד מאד.


צעיר וחטוב

לקטנוע ולאופנוע מראה צעיר וראש צעיר. הרי רק הצעירים שבנינו יכולים לעלות על הרכב הדו גלגלי ולהתעלם מהסטטיסטיקות. בעת רכישת ביטוח קטנועים בד"כ ישנה התחשבות בגיל הנהג בדיוק כמו בעת רכישה של ביטוח דומה למכונית, נהגים חדשים ובעיקר צעירים- משלמים יותר. אגב, גם בין החברות השונות קיימות הבדלים בהצעות מחיר לביטוח הקטנועים- בפערים משמעותיים למדי לעיתים. כך שחשוב לעשות סקר שוק ואפילו להצטייד בסוכן ביטוח מורשה, למרות שמדובר "כולה" באופנוע. חשוב לציין שלמרות המספר הרב של התאונות של הקטנועים, חלק נכבד מהם קורה בעת שימוש שלא כחוק בכלי רכב- מהירויות מופרזות למשל.


בקש הצעת מחיר בקליק עבור לאופנוע
© כל הזכויות שמורות 2006 ל שירות 10 מחיר 10
תקנוןמפת אתרבניית אתרים