דף הביתדילים חצי מחירדיל קופוןהצעת מחיר בקליקאודותינושירות לקוחות
התחברהירשם
המקום שבו נפגשים עסקים אמינים ולקוחות מרוצים!

עיצוב שיער


מחפשת עיצוב שיער?

חסכו זמן וכסף, עד 5 הצעות מחיר

חסכו בין 20%-35% ממחיר השוק!

קראו חוות דעת עבור בעלי מקצוע מומלצים

בצעו השוואת מחירים בין המקצוענים שלנו

בקש הצעת מחיר לעיצוב שיער

הצעת מחיר בקליק לעיצוב שיער


התחבר ותרוויח על כל שליחת בקשה להצעת מחיר
נותני שירותעיר
יניב שטייןבאר שבע
רשת מספרות HEADS באר שבע


מדריך עיצוב שיער:

     

עיצוב שיער

טיפולים נפוצים

קטלוג עיצוב שיער

אמנות עיצוב שיער


עיצוב שיער – למה אנחנו עושים את זה?

את סיפורו של שמשון הגיבור אין צורך לספר מחדש: מאז ומתמיד התקשר שערו של האדם לביטחונו העצמי, ולתחושות של יופי, עוצמה וכוח. ההבדל המהותי בין היום לימי קדם הוא עצם קיומם של מעצבי שיער, המסוגלים לעשות פלאים בשיער האנושי, ולהעניק לנו כמעט כל מראה שנחפוץ בו. שיער בריא, מטופח ושופע הוא משאת נפש עבור גברים ונשים, המוכנים לשלם המון ולבלות זמן רב במספרה כדי להיראות במיטבם. עיצוב שיער לנשים הוא חלק בלתי נפרד משגרת טיפוח שבועית של נשים רבות, המבקרות במספרה לצרכים שונים.


עיצוב שיער – הטיפולים הנפוצים ביותר:

האופנה, כפי שמשתקפת משערי מגזינים וממדורים שונים בתוכם, מכתיבה לנו סוגי תסרוקות ומיני
תספורות, כולל צבע לשיער, המשתנים ומתחלפים תדיר מעונה לעונה. אך גם בתוך כל המגמות והשינויים, עדיין ניתן למצוא את אחד הטיפולים המבוקשים ביותר בכל הנוגע לעיצוב שיער לנשים: החלקת שיער. בכל אחת מן המספרות, קטנות וגדולות גם יחד, יוצעו לנו טיפולי החלקת שיער מסוגים שונים. כידוע לכולנו, עיצוב שיער מתולתל הוא מלאכה לא קלה, ונשים רבות חולמות על שיער חלק, ללא צורך בפנים ובשעות ארוכות של סידור.


קטלוג עיצוב שיער – כזה אני רוצה!

בכל מספרה ניתן למצוא עשרות תמונות עיצוב שיער, בעיקר כאשר עוסקים בעיצוב שיער כלות. טעות נפוצה אצל נשים וגברים רבים היא להצביע על תמונה בקטלוג ולרצות "כזה בדיוק". עיצוב שיער חייב להיות מותאם לאופי, ולנתוני המראה החיצוני כמו מבנה הפנים וצבע העור. לא כל מה שמתאים לדוגמנית מקטלוג עיצוב שיער יתאים לכל אישה.
עיצוב שיער לכלות כולל בדרך כלל תוספות שיער, הארכת שיער ועוד מניפולציות שונות, שנועדו ליצור תסרוקת עוצרת נשימה ליום החשוב ביותר בחיים. מחיר עיצוב שיער כלות נע בין מאות לאלפי שקלים, ותלוי בתסרוקת ובתוספות הנלוות לה, אך גם בשמו של מעצב השיער.


אמנות עיצוב שיער – מה עוד?

בעבר הלא רחוק, עיצוב שיער לגבר כלל טיפול זריז במכונת תספורת, ו...זהו. כיום
עיצוב שיער קצר, במיוחד לגברים הוא אמנות לשמה. גברים רבים צובעים את שיער השיבה, ומטפחים את שיערם, גם אם הוא קצר. מחיר עיצוב שיער לגבר או לאישה אינו אחיד כלל ועיקר. מעצבי שיער שונים דורשים מחירים שונים, בהתאם לכישוריהם ובעיקר בהתאם לשמם ולמוניטין שצברו.בקש הצעת מחיר בקליק עבור עיצוב שיער
© כל הזכויות שמורות 2006 ל שירות 10 מחיר 10
תקנוןמפת אתרבניית אתרים